Novinka

AWM Vykurovacie Zväzky - Biela a Modrá Šalvia 10cm

Vykurovací zväzok je vyrobený zo striebornobielych listov rastliny Salvia Apiana doplnené o modrú šalviu Salvia Farinacea. Sú to posvätné byliny používané šamanmi po celé storočia na očistné a rituálne obrady. Vykurovacím zväzkom sa vyčistí nielen prostredie, v ktorom žijete, ale aj myseľ so všetkými jej myšlienkami. Zväzok je vhodné použiť po upratovaní – v dome alebo domácnosti.

  • Vypredané
Kategória: Ezoterika
Hmotnosť: 0.047 kg
Položka bola vypredaná...
 

Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie. Používa sa ako kadidlo na energetické čistenie a ako súčasť rituálov. Jej dym s výraznou, korenistou a prenikavou vôňou šíri pokoj a liečenie – je výborným sprievodcom počas modlitieb a vďakyvzdaní. Dym zo šalvie je očistný a dezinfekčný (pôsobí proti vírusom aj baktériám), odpudzuje tiež hmyz.

Modrá šalvia má sladšiu vôňu, ktorá skôr pripomína levanduľu, s bielou šalviou sa vhodne dopĺňa. Používa sa na očistenie osoby alebo priestoru, pritiahnutie bohatstva, hojnosti, prosperity a uzdravenie.

Použitie:  Pripravte si okrem šalvie nehorľavú nádobu, zápalky alebo zapaľovač, prípadne vtáčie pero (nemusí byť) na rozptyľovanie dymu, piesok alebo soľ.

Zväzok sa zapáli, krátko nechá rozhorieť, následne sa plameň sfúkne a nechá tlieť v ruke alebo v nádobke alebo v miske z nehorľavého materiálu. Dym je možné rozptýliť po miestnosti rukou alebo vtáčím perím. Na dosiahnutie účinku postačí pár minút. Pred vykonaním rituálu je vhodné miestnosť vyvetrať.

Očista priestorov: Pri vydymovaní priestorov prechádzame po obvode vrátane všetkých kútov a výklenkov pričom rozptyľujeme dym od steny smerom do stredu miestnosti. Okná aj dvere sú zatvorené.

Po skončení rituálu sa zväzok zahasí (napr. udusením v miske s pieskom alebo soľou), koniec odstrihne a zvyšok zväzku môžete použiť nabudúce. Zväzok je možné uhasiť aj vodou, následne je možné zväzok použiť až po vysušení. Vydymovaný priestor opustite a nechajte pôsobiť liečivý dym aspoň 15 minút. Po tomto čase môžete priestor opäť vyvetrať.

Zväzok je možné použiť nielen na očistu priestorov, ale aj očistu rôznych predmetov aj osôb. Vôňa s dymom podporuje zdravie, pamäť, očisťuje telo aj myseľ.

Očista osoby: Osoba, ktorú idete očistiť sa postaví s rozpaženými rukami pred Vás. Začnite jemnými pohybmi pohybovať dymiacim zväzkom od spodnej časti nôh až k vrcholu hlavy, prechádzajte spredu aj zozadu, tiež okolo každého chodidla, pod pazuchami a medzi nohami, okolo sluchov aj tváre.

Upozornenie:

  • Určené výhradne na vydymovanie
  • Pri manipulácii s ohňom dbajte na opatrnosť
  • Skladujte v suchu, tme a mimo dosah detí

 

Dĺžka zväzku je cca 10cm. Hmotnosť cca 20 g.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: