Novinka Tip

Altevita Optivision Maxx 60 kapsúl

Predstavujeme vám Altevita Optivision Maxx - váš najlepší spojenec v bitke za jasné a zdravé videnie. Patentovaná formula.

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.03 kg
 

Dočkali ste sa! Po rokoch výskumu a vývoja sme s hrdosťou pripravili produkt, ktorý zmení váš život k lepšiemu. Altevita Optivision Maxx je vytvorený s použitím revolučnej zmesi OCULOXIN ® a Zealutein ® - silných antioxidantov, ktoré podporujú zdravie vašich očí.

Prečo by ste mali Altevita Optivision Maxx zaradiť do svojej dennej rutiny? Naša formula je navrhnutá tak, aby sa postarala o vaše oči a zároveň bojovala proti únave z dlhých hodín strávených pozeraním na obrazovky. Výsledkom je lepšie videnie, ostrejšie zameranie a celkové zlepšenie životného štýlu.

Ako bonus, Altevita Optivision Maxx je vyrobený v striktne kontrolovaných podmienkach, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu. Znamená to, že dostávate len to najlepšie pre vaše oči.

Pripojte sa k nám v revolúcii za zdravé videnie.

Presvedčivých 5 dôvodov, prečo si kúpiť Altevita Optivision Maxx:

1. Pokročilá formula: Pomocou OCULOXIN® a Zealutein® bola vytvorená jedinečná zmes, ktorá podporuje zdravie vašich očí.
2. Bojuje proti únave očí: Trávite dlhé hodiny pozeraním na obrazovky? S Optivision Maxx sú unavené oči minulosťou.
3. Zlepšuje videnie: S našim produktom môžete očakávať ostrejšie zameranie a lepšie videnie.
4. Vysoká kvalita: Altevita Optivision Maxx je vyrobený v striktne kontrolovaných podmienkach, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu.
5. Investícia do zdravia: Kúpou Altevita Optivision Maxx investujete do svojho zdravia a kvality života.

 

OCULOXIN™ je komplex štandardizovaných extraktov z plodov Vaccinium myrtillus L. + Aronia Melanocarpa (Michx.) Elliot + Lonicera caerulea var. Kamtschatica. Ide o inovatívny komplex extraktov s rozšíreným a synergickým spektrom účinných látok určených na reguláciu a zlepšenie viacerých vizuálnych parametrov.

Bobule tohto komplexu sú široko používané a na trhu uznávané ako "superovocie", najmä pre ich silnú antioxidačnú aktivitu, ktorá je spôsobená vysokým obsahom (zdraviu prospešných) polyfenolických zlúčenín. Analytické testy (HPLC)* komplexu OCULOXIN™ ukázali, že extrakt z čučoriedok má mimoriadne bohaté zloženie antokyánov, konkrétne 5 rôznych aglykónov spojených do monoglykozidu s hexózami alebo pentózami. Extrakt z bobúľ haškapu je tiež bohatým zdrojom antokyánov a fenolových kyselín a extrakt z bobúľ arónie má vysoký obsah iridoidov, ktoré v borievke a haškape chýbajú.

Zloženie obsahuje rôzne, ale vzájomne sa dopĺňajúce a synergicky pôsobiace frakcie polyfenolov (vrátane antokyánov) a iridoidov, pričom ich rozsah bol optimálne navrhnutý na dosiahnutie priaznivého očného účinku, čím sa zloženie OCULOXIN™ stáva jedinečným na trhu.

*(A.Kucharska, Vroclavská univerzita prírodných vied, Vroclav 2022)

OCULOXIN™ complex sa odporúča používať všetkým, ktorí sú namáhaní dlhodobou prácou pred obrazovkami (počítač, televízor, smartfón),
osobám s rozvíjajúcou sa presbyopiou, ako aj osobám s počiatočnou diabetickou retinopatiou a osobám, ktoré trpia astenopiou ("únavou očí"), vrátane digitálnej únavy očí.

 

ZeaLutein® granule je patentované zloženie 1 % zeaxantínu, 5 % luteínu a 2 % piperínu, ktoré sú zmiešané v pomere optimalizovanom na zabezpečenie prínosu pre zdravie očí.

Tieto tri zložky pochádzajú z prírodných zdrojov Tagetes erecta, Lycium barbarum a Piper nigrum.

 

Zloženie

OCULOXIN ®, Zealutein ®

 

Dávkovanie: 2 x kapsule denne zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

OCULOXIN ®

150 mg

Nie je stanovená

Zealutein ®

150 mg

Nie je stanovená

 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: