Novinka

Altevita Moringa histamin 140 kapsúl

Výživový doplnok MORINGA HISTAMIN je zložený z čistých prírodných ingrediencií – list stromu moringa, plody šípky, je obohatený o silný rastlinný kvercetín a extrakt z kurkumy, ktoré posilňujú účinok výživového komplexného doplnku.

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.06 kg
 

Je určený hlavne pre ľudí, ktorí majú alergie z potravín, trpia tzv. ochorením HIT (histamínová intolerancia) a hľadajú pre uľahčenie bežného a plnohodnotného fungovania hlavne prírodné zdroje antihistaminík.

 

Oceníte ho nielen pri histamínovej intolerancii, alergiách (sezónnych aj celoročných), ale aj ako všestranný podporný prostriedok na udržanie zdravia (obdobie vírusových epidémií, regenerácia po úrazoch a operáciách).

 

 

Zloženie výživového doplnku MORINGA HISTAMIN:

Moringa

Prášok z listov rastliny Moringa oleifera zvyšuje energiu a odolnosť organizmu. Patrí k prírodným zdrojom antihistaminík. Má veľmi priaznivý vplyv na celkové zdravie, keďže obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, bielkovín, antioxidantov, chlorofyl či aminokyseliny.

Moringa obsahuje komplexný zdroj vitamínov, minerálov , bielkovín a antioxidantov, pričom obsiahnuté látky sú zastúpené v jedinečnej rovnováhe a forme, ktorú organizmus dokáže efektívne využiť.

 Moringa je zdrojom rastlinných proteínov, dôležitých vitamínov a minerálnych látok, vitamínov A, E, K, B1, B2, B3, B6, B12, minerálov ako draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, zinok, mangán, meď, selén, síra a pod.

Quercetin 95% extrakt

Kvercetín extrakt je bohatým zdrojom vysoko koncentrovaného bioflavonoidu kvercetín. Je silným antioxidantom a bojovníkom proti voľným radikálom. Je to jeden z najbežnejších polyfenolov v strave, prirodzene sa nachádza hlavne v ovocí ako jablká, brusnice, čerešne, hrozno a v zelenine ako cibuľa, paprika, špargľa a pod., ale aj v čiernom a zelenom čaji.

Okrem antioxidačných účinkov má preukázateľné účinky protizápalové, znižuje hladinu zápalového enzýmu (enzým COX2 podporuje opuch a zápal) a tým aj tvorbu histamínu, podporuje zdravie dýchacieho systému a celkovo posilňuje organizmus.

Silný extrakt kvercetínu pokrýva potreby organizmu, pretože je nevyhnutný pre fungovanie ľudského tela. Posilňuje imunitu a je všestranným pomocníkom pri mnohých zdravotných problémoch (kardiovaskulárne, neurodegeneratívne, ochorenia zápalového a vírusového charakteru).

Ruža šípová

Šípka – plod ruže šípovej obsahuje účinné triesloviny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Pôsobí prečisťujúco a protizápalovo, podporuje optimálnu hladinu cholesterolu v krvi. Povzbudzuje v období rekonvalescencie a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu, podporuje látkovú výmenu a je prevenciou pri mnohých ochoreniach. Prispieva k zlepšeniu imunitnej odpovede organizmu a účinne tak napomáha k zmierneniu alergických prejavov.

95% Kurkumín C3 komplex

Žltý flavonoid sa nachádza v korení kurkuma, ktoré významne dopĺňa a zosilňuje účinok horeuvedených zložiek produktu. Podporuje zníženie hladiny cukru, má silné protizápalové účinky a poskytuje podporu pri ochoreniach pečene, krvi a lymfatického systému. Vďaka rozmanitosti a sile účinkov tohto komplexu neodmysliteľne patrí k výživovému doplnku MORINGA HISTAMIN.

Výživový doplnok MORINGA HISTAMIN je vhodný pre celiatikov a diabetikov, vegetariánov a vegánov. Neobsahuje lepok, laktózu, škrob a konzervačné látky.

Upozornenia: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte v suchu. Nevystavujte slnečnému žiareniu. 

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly 2x denne po jedle. Zapiť dostatočným množstvom vody.

Minimálna trvanlivosť: viď obal            

Hmotnosť: 63 g            

140 kapsúl 1 kapsula – 450 mg

 

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

Moringa olejodárna (Moringa oleifera)*  

148 mg

Nie je stanovená

Quercetin 95% extrakt*

105 mg

Nie je stanovená

Ruža šípová (Rosa canina)*

60 mg

Nie je stanovená

Curcumin C3 complex ®95% extrakt z kurkumy pravej (Curcuma longa)*

37 mg

Nie je stanovená

 

*RVH (referenčná výživová hodnota) nie je definovaná

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

 

Výrobca: Altevita s.r.o., nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: