Novinka Doprava zadarmo

Nanovitae ACTIVATED CHARCOAL C60, 80 kapsúl

  • 1 z 2

ACTIVATED CHARCOAL C60 s obsahom aktívneho uhlia na rastlinnom základe účinne chráni tráviace ústrojenstvo a prispieva k znižovaniu nadmerného hromadenia črevných plynov.

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.07 kg
 

Je vhodnou voľbou pri diétnych chybách, ktoré sú často sprevádzané častou a riedkou stolicou, ale aj pri črevných infekciách, ktoré spôsobujú baktérie a vírusy.
Zloženie produktu ACTIVATED CHARCOAL C60:
PSYLIUM
Psylium je získaný zo semien skorocelu indického a slúži na prečistenie tráviacej sústavy. Obaly semien prechádzajú dôkladným procesom čistenia, ide o prírodnú vlákninu bez chuti. V tradičnej indickej medicíne je psyllium od pradávna používané na prečistenie tráviacej sústavy. V tekutine napučí a zväčší objem až desaťkrát. Tráviaci sústavou potom prechádza psyllium celé bez toho aby sa jeho štruktúra zmenila. Tým dochádza k prečisteniu čriev.
Psyllium v tráviacom trakte na seba naviaže tekutiny a pomáha tak odstraňovať škodlivé látky z tela. Vlákninu zo psylia naše telo nie je schopné spracovať, napriek tomu má užívanie psyllia svoj význam. V hrubom čreve je táto vo vode rozpustná vláknina dobrý zdrojom živín pre baktérie črevnej mikroflóry. Užívanie psyllia teda priaznivo vplýva na rast týchto prospešných baktérií a tým pádom aj na zdravie nášho tráviaceho traktu.
Psyllium je účinné aj pri hnačke, pretože tým, že vláknina absorbuje tekuté zložky v hrubom čreve a spevní stolicu. Tým zároveň spomalí prechod stolice z hrubého čreva von. Tým sa normalizuje činnosť čriev v traviacom trakte. K ďalším účinkom patrí aj znižovanie celkového cholesterolu, LDL cholesterolu a triglyceridov v našej krvi. Je teda vhodnou potravinou pri liečbe vysokého cholesterolu. Mnohé štúdie sa okrem cholesterolu venujú a znižovaniu hladiny cukru pri pravidelnom užívaní.
AKTÍVNE UHLIE
Aktívne uhlie v našom produkte je vyrobené z kokosových škrupín. Pomáha absorbovať nahromadené odpadové látky – toxíny, ktoré priťahuje ako magnet. Je výborný pomocník pri bakteriálnych aj vírusových ochoreniach tráviacej sústavy, pri otravách jedlom a jedmi, čo veľmi oceníte napríklad pri dovolenke alebo cestách mimo domov. Nezabudnite si ho teda pribaliť do cestovnej rodinnej lekárničky.
Môže byť nápomocný aj pri znižovaní hladiny cholesterolu a triglyceridov, tiež znižovaní kyseliny močovej v organizme, ktorá spôsobuje ochorenie DNA, ktoré súvisí s prijímaním tejto kyseliny napríklad zo živočísnych produktov. Oceníte ho aj pri zápachu z úst, ktorý má príčinu práve v tráviacom trakte alebo pri nevoľnostiach rôzneho pôvodu, ktoré sprevádza často aj zvracanie.
Kapsula HPMC

  • Kapsula HPMC je rastlinného pôvodu
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
  • Neobsahuje: škrob, lepok a iné konzervačné látky.

Užívanie: 2 kapsule denne, ideálne nalačno – cca 30 minút pred konzumáciou. Veľmi dôležité je príjem dostatočného množstva tekutiny. Pri akútnych problémoch (hnačka, zvracanie) je možné dávku zvýšiť až na 10 kapsúl denne.
Balenie: 80 kapsúl
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

 

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: