Novinka

Healing Nature Vianočný čaj - kolekcia 6 cejlónskych čajov 120 vrecúšok

  • 1 z 2

Kolekcia 6 čajových zmesí na vianočné obdobie - čierne, zelené a biele čaje s korením a bylinkami vás zahrejú, dodajú energiu a svojou vôňou podporia sviatočnú atmosféru. 120 čajových vrecúšok v plechovej škatuľke na opakované použitie.

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.18 kg
 

Naša kolekcia čajov vytvorená v spolupráci so značkou Samley zo Srí Lanky je dokonalou kombináciou zelených, čiernych a bielych čajov, korenín a byliniek, ktoré v zimnom období zahrejú telo. Potešte svoje chuťové poháriky a prevoňajte svoj domov príchuťami ako škorica, čokoláda, pomaranč, aníz, zázvor a mandle, ktoré sú tak typické pre sviatočné obdobie. 

Čajové vrecúška sú jednotlivo balené, takže ich môžete jednoducho hodiť do tašky a vychutnať si svoje obľúbené čaje napríklad v práci. Stačí si vybrať zo 6 príchutí, pričom základom je vždy čierny, zelený alebo biely čaj.

S touto kolekciou sa nemusíte obávať, že sa vám čaj v okamihu minie. V kazete je totiž 120 vrecúšok, čo je ako 6 priemerných škatuliek čaju zo supermarketu. Takže s jednou kolekciou máte bohatú zásobu čaju.

Darčekové balenie s venovaním

Čaje sú v plechovej škatuľke so zimným motívom. Kolekcia sa dá použiť aj ako darček a na spodnej strane kolekcie je miesto, kam môžete napísať meno obdarovaného a urobiť darček osobnejším - aj na to sme pri výrobe mysleli!


Tip: Nespornou výhodou plechovej krabičky je možnosť opätovného použitia - na budúce Vianoce do nej môžete uložiť sladkosti, ktoré odnesiete svojim blízkym!


Kvalita cejlónskych čajov

Cejlónske čaje pochádzajú z čajových záhrad na Srí Lanke. Pestujú sa v ideálnom klimatickom prostredí chladných hmlistých hôr centrálnej vysočiny. Vďaka starostlivému výberu a prísnym postupom triedenia a kontroly vám ponúkame tieto čaje prvotriednej kvality. Chuť a bohatosť srílanského čaju (cejlónskeho čaju) je bezkonkurenčná.

Príprava čajov:

Zmesi s čiernym čajom (Chocolate Delight a Cherry Blossom) zalejte 250 ml vriacej vody a lúhujte 1 - 4 min.

Zmesi so zeleným čajom (Apple Sensation a Soursop Magic) zalejte 250 ml vody s teplotou 80 °C a lúhujte 1 - 2 min.

Zmesi s bielym čajom (Spicy Orange a Almond Delicacy) zalejte 250 ml vody s teplotou 90 °C a lúhujte 2 - 3 min.

Zloženie jednotlivých čajov

Chocolate Delight / Čokoládové potešenie - čierny čaj 98,25 %, čokoládová príchuť 1,5 %, príchuť mäty piepornej 0,25 % 

Cherry Blossom / Čerešňový kvet - čierny čaj 98,25 %, škoricová príchuť 1 %, višňová príchuť 0,5 %, príchuť ruže 0,25 % 

Apple Sensation / Jablková senzácia - zelený čaj 97,25 %, jablková príchuť 2 %, škoricová príchuť 0,75 %

Soursop Magic / Kúzelná Graviola - zelený čaj 97,5 %, príchuť graviola 2 %, pomarančová príchuť 0,5 %

Spicy Orange / Korenený pomaranč - jemne mletá škorica 20 %, semená feniklu 20 %, zázvor 20 %, semená anízu 14,5 %, biely čaj 9,5 %, klinčeky 5 %, škoricový list 5 %, čierne korenie 2 %, lístky karí 2 %, pomarančová kôra 1,5 %, škoricová príchuť 0,5 %

Almond Delicacy / Mandľová pochúťka - zázvor 20 %, semená feniklu 20 %, jemne mletá škorica 19,5 %, semená anízu 14,5 %, biely čaj 10,5 %, lístky škorice 5 %, klinčeky 5 %, čierne korenie 2 %, lístky kari 2 %, pražené mandle 1 %, mandľová príchuť 0,5 %

Upozornenie: Uchovávajte v chladnom a suchom prostredí.

Obsah balenia: 120 vreciek (6 druhov po 20 ks)
Hmotnosť: 180 g (120 × 1,5 g)
Krajina pôvodu: Srí Lanka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: