Earin ušné sviece 2 ks

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Ayurvédska kozmetika
 

Earino ušné sviece s včelím voskom predstavujú veľmi účinnú metódu pri odstraňovaní ušného mazu. Sú vyrábané ručne z prírodnej tkaniny, ktorá je napustená včelím voskom a parafínom. Včelí vosk napomáha zmierniť zápaly ucha.

 

Nadmerná tvorba ušného mazu môže byť príčinou mnohých ťažkostí ako pískanie, hučanie, šum a pocit zalehnutých uší. Tento maz v uchu tuhne a znižuje sluchový vnem. tiež dôsledkom nesprávneho čistenia uší sa ušný maz vtláča stále hlbšie do ucha. Maz sa však môže ľahko odstrániť pomocou ušnej sviečky Earino.

 

Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený maz a vytvorený podtlak ho komínovým efektom vysaje. Zároveň dochádza k vyrovnávaniu tlaku cez Eustachovu trubicu v celej oblasti hlavy a krku. Ochranný plastový filter na konci sviece a ochranný papierový krúžok zaisťujú bezpečnosť ušných sviečok.

 

 

Kedy Earino ušné sviece pomáhajú:

 

 

 

  • pri ťažkostiach uší (pískanie, hučanie, tlaku, nedoslýchavosti),
  • pri čistení uší a zmäkčenie ušného mazu,
  • pri akútnej a chronickej nádche,
  • ako súčasť relaxácie.

 

 

Zloženie:

 

bavlna, včelí vosk, parafín, platová ochranná vložka

 

Ako používať:

 

Aplikujte 1x týždenne do pravého a ľavého ucha. Pre každé ucho je určený 1 ks ušné sviece Earino.

 

Návod na použitie:

 

  1. Sviečku nasuňte na papierový krúžok, ktorý je súčasťou balenia (strieborná fólia bude smerovať preč od ucha - pre lepší odraz tepla) a zapáľte sviečku na širšom konci.
  2. Položte hlavu do vodorovnej polohy a zasuňte sviečku užším koncom do ucha. Dbajte na správnu polohu sviečky. Sviečka musí byť vo zvislej polohe, aby nebola naklonená na boku.
  3. Akonáhle sviečka dohorí do 2/3, čo musí byť vždy nad papierovým krúžkom, vyberte ju a uhaste v pripravenom pohári vody. Horenie trvá 6-8 minút.

 

 

Balenie:

 

2 ks ušných sviečok, 1x papierový krúžok, návod na použitie

 

Upozornenie:

 

Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti mladšie ako 6 rokov. Nie je vhodné pre tehotné ženy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím si podrobne prečítajte návod na použitie. Práca so sviecou vyžaduje otvorený oheň. Dodržujte bezpečnostné predpisy pri manipulácii s otvoreným ohňom za prítomnosti druhej osoby. Nepoužívajte pri akomkoľvek ušnom ochorení. Nepoužívajte v miestach vystavených prievanu, prítomnosti plynu alebo horľavých látok, nevystavujte zdrojom tepla. Pri použití sviečky si chráňte vlasy uterákom. Sviečku nestláčajte hlboko do ucha. Ušné sviečky Earino nemajú rovnaký tvar, pretože sú vyrábané ručne.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: