Novinka

AWM Koberec na Jogu zo 100% Bavlny - 60x200cm - 7 Čakier 1ks

Objavte náš koberec na jogu zo 100% bavlny s čakrovým dizajnom Vitajte v našej krásnej kolekcii kobercov na jogu zo 100% bavlny, s láskou ručne vyrobenými a sieťotlačou v pulzujúcom srdci Indie. 

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Darčekový sortiment
Hmotnosť: 1.2 kg
 

Tieto všestranné koberce s rozmermi 60 x 200 cm sú nielen ideálne na cvičenie jogy. 

Vlastnosti podložky na jogu: 

Bavlna prémiovej kvality: Naše podložky na jogu sú vyrobené zo 100% čistej bavlny a sú nielen ekologické, ale aj neuveriteľne mäkké a pohodlné. Tento prírodný materiál je ideálny na absorbovanie potu a poskytuje protišmykový povrch na cvičenie jogy. 

Čakrový dizajn: Každý koberec je zdobený očarujúcim čakrovým dizajnom, starostlivo vytlačeným sieťotlačou skúsenými remeselníkmi. Čakrové symboly dodávajú vašej praxi duchovný rozmer, vyrovnávajú vaše energetické centrá a zvyšujú vašu všímavosť. 

Ručne vyrobené v Indii: Sme hrdí na umenie a remeselnú zručnosť, ktorá sa spája s vytvorením každej z našich podložiek na jogu. Zruční remeselníci v Indii ručne vyrábajú tieto koberce s precíznosťou a starostlivosťou, čím zaisťujú, že každý kus je jedinečný a najvyššej kvality. 

Všestranná veľkosť: Naše koberce na jogu s rozmermi 60 x 200 cm poskytujú dostatok priestoru pre vaše cvičenie. Rozložte si ich vo svojom jogovom štúdiu, meditačnom priestore alebo ich dokonca použite ako útulný doplnok do vášho domova. 

Viacúčelové využitie: Okrem jogy slúžia tieto koberce aj ako úžasné nástenné dekorácie. Zaveste ich vo svojom dome alebo v štúdiu, aby ste naplnili svoj priestor duchovnou energiou čakrových symbolov a žiarivými farbami Indie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: