Novinka Tip

Altevita Vitamín C a šípka 60 kapsúl

Túžite po výživovom doplnku, ktorý má v sebe obsiahnuté všetky účinné látky? Vitamín C a šípka je vegánsky produkt. Po užití sa postupne uvoľňuje do organizmu a prináša skutočne blahodarne účinky na zdravie človeka.

  • Vypredané
Kategória: Novinky
Položka bola vypredaná...
 

Pôsobí ako antioxidant

Tento jedinečný produkt obsahuje vitamín C, alebo inak povedané kyselinu L – askorbovú, ktorá sa v tele správa ako antioxidant. To znamená, že ho zbavuje voľných radikálov. Tie pôsobia v organizme toxicky a sú škodlivé. Vitamín C obsiahnutý v tomto produkte bráni vstupu týchto škodlivých látok do tela, čím sa výrazne zlepšuje celkové zdravie.

Posilňuje imunitu

Spomínaný vitamín C má však omnoho viac účinkov. Medzi tie najväčšie patrí aj výrazné posilnenie imunity. To je dôležité najmä v chrípkovom období. Vďaka produktu vitamín C a šípka však budete vždy dostatočne chránení. Tieto účinné látky totiž zvyšujú celkovú obranyschopnosť organizmu.

Zvyšuje energiu

Produkt vitamín C a šípka výrazne znižuje únavu a vyčerpanie. Vďaka tomuto doplnku budete vždy nakopnutí energiou. O týchto účinných látkach je tiež známe, že výrazne napomáhajú pri úzkostných stavoch. Dokážu totiž znižovať stres, ktorý je v dnešnej dobe u každého na dennej báze.

ZLOŽENIE - 1 Kapsula:

571 mg(714% RVH) kyselina L-askorbová (vitamín C), objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, sorbitol; 29mg 90% extrakt z ruže šípovej (Rosa canina), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. Rastlinná celulóza kapsula HDPA.

DÁVKOVANIE

Denná dávka 1 kapsula 600mg zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

BALENIE:

60 vegánskych kapsúl / 600mg

UPOZORNENIE

Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: