Altevita Shilajit (Mumio) 30g

  • 1 z 2

Predstavujeme Vám Altevita Shilajit – zázračnú živicu, ktorá sa zrodila v neporušenej prírode Altajského pohoria na Sibíri. Táto živica je vrcholným vyjadrením čistoty a prírodnej energie. Náš 30g balíček nie je len obyčajným produktom; je to súčasť nedotknutej prírody a starodávnej múdrosti, ktorá sa ukrýva v každej kvapke tejto 100% čistej živice.

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.03 kg
 

Altevita Shilajit predstavuje spojenie medzi prírodou a súčasným človekom, nesie v sebe tajomstvo dlhovekosti a vitality, ktoré bolo po stáročia ochraňované a teraz je sprístupnené práve pre Vás. S láskou a rešpektom k prírode využívame tradičné metódy zberu, aby sme Vám mohli priniesť všetku silu a nezmenenú čistotu, ktorú Altajské pohorie skrýva.

Ponorte sa do cesty sebapoznania a sebauzdravenia s Altevita Shilajit. Tento produkt nie je len príležitosťou, ako obohatiť Vašu dennú rutinu; je to cesta k transformácii celého Vášho života. Ponúka rovnováhu, energiu a obnovu na fyzickej aj psychickej úrovni, čo je v dnešnej uspěchané dobe neoceniteľné.

Výhody Altevita Shilajit:

1. Čistota a Kvalita - Pochádzajúci priamo z čistých výšok Altaja, Altevita Shilajit je zárukou neporušenej kvality a čistoty.
2. Prírodná Sila - Poskytuje koncentrovanú dávku minerálov a stopových prvkov, ktoré sú kľúčom k udržaniu optimálnej vitality a zdravia.
3. Energetická Obnova - Stimuluje metabolizmus, zvyšuje energetické hladiny a efektívne bojuje proti únave.
4. Duševná Vyrovnanosť - Podporuje odolnosť voči stresu, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje mentálnu jasnosť a koncentráciu.
5. Podpora Imunity - Zosilňuje imunitný systém a podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela proti externým vplyvom.

Vezmite zdravie a pohodu do svojich rúk s Altevita Shilajit. Objavte tajomstvo dlhovekosti a vitality, ktoré bolo doteraz skryté v srdci Sibíri. Doprajte si kúsok prírody domov a začnite svoju cestu k lepšiemu ja už dnes.

ZLOŽENIE

100% Shilajit/Mumio (Asphaltum punjabianum).  Fulvid Acid min. 70%

Laboratórne testovaný na ťažké kovy a plesne.

  • Vegánsky produkt
  • Laboratórne testovaný na ťažké kovy a plesne
  • Bez GMO
  • Bez prísad (žiadne farbivá, spojivá, konzervanty)

 

Obsah: 30 g (balenie na 2 – 3 mesiace)

DÁVKOVANIE

Na špičku noža alebo ekvivalent zrnka ryže nalačno 1 – 2x denne rozpustiť v pohári horúcej vody. Čím je teplejšie, tým je čierna lepkavá pasta tvárnejšia. Najlepšie je užívať ju nalačno hneď ráno. Dennú dávku je možné postupne zvýšiť na 0,5 g (cca veľkosť hrášku).

V prípade, že skladujete shilajit na chladnom mieste, je vhodné pred užívaním sklenenú dózu ponoriť na pár minút do horúcej vody, aby pasta zmäkla.

TIP 1: V ajurvéde sa shilajit používa ako rasayana (omladzovacia kúra) a je vhodné osladiť nápoj so shilajitom medom.

TIP 2: Shilajit zvyšuje účinok iných bylín, takže je vhodné kombinovať s inými doplnkami výživy.

Shilajit odporúčame užívať 30 dní a následne urobiť 7 – 10 dní prestávku. V organizme sa hromadí a účinkuje aj počas prestávky.

S prestávkami je možné užívať dlhodobo

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Referencie užívateľov shilajitu:

Jan (56 rokov): Hľadal som produkt ako alternatívu ku káve, pretože kofeín mi nerobil dobre na žalúdok.

Po užívaní shilajitu som pocítil nárast energie, pričom môj spánok sa stal pokojnejší, lepšie funguje aj môj mozog. Odvtedy ju pijem každé ráno namiesto kávy.

Coralie a Nicolas (40 rokov): Shilajit sme vyskúšali počas pandémie Covidu po ťažkom prekonaní u oboch z nás. Shilajit nám veľmi pomohol rýchlo sa postaviť na nohy.

Michaela (47 rokov): Mám pocit, že môj mozog funguje oveľa rýchlejšie ako predtým, mám lepšiu okamžitú pamäť a jasnejšie myšlienky. V práci aj v domácnosti podávam lepší výkon.

Jana (na dôchodku): Na shilajit nedám dopustiť a beriem ho nepretržite. Moja obvodná lekárka bola sama prekvapená výsledkami nakoľko ma roky pozná a vie o mojich chronických zdravotných problémoch.

Soňa (študentka): Shilajit je súčasťou môjho ranného rituálu. Počas niekoľkých posledných mesiacov sa stal nevyhnutným pre prebúdzanie vďaka jeho povzbudzujúcim účinkom počas celého dňa.

Marcela (35 rokov): Za posledné roky som prešla niekoľkými obdobiami „vyhorenia“. Bola som neskutočne vyčerpaná a nedokázala som sa zotaviť. Pôsobením na bunkovej úrovni mi shilajit umožnil za pár mesiacov nabrať energiu a opäť sa venovať aj športu a svojim koníčkom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: