Novinka

Altevita Liquid Probiotic Forest fruit 500ml

Zabudnite na bežné doplnky stravy a objavte moc prírody v každej kvapke Altevita Liquid Probiotic Forest fruit. Nechajte sa uniesť do sveta, kde sa spája sladká chuť lesných plodov s vedecky podloženou silou probiotík, a posilnite svoje zdravie prírodnou cestou.

  • (>5 ks) Skladom
Kategória: Výživové doplnky
Hmotnosť: 0.5 kg
 

Naše telo je ako komplexný ekosystém, kde každá zložka má svoje miesto a význam. Altevita Liquid Probiotic Forest fruit je viac než len doplnok stravy; je to spojenec pre vašu imunitu, ktorý podporuje prirodzenú odolnosť organizmu s každou dávkou.

Výnimočná kombinácia fermentovaných bylinných rastlín a plodov je obohatená o exkluzívny komplex živých a aktívnych probiotických kmeňov, ktoré sú známe svojou schopnosťou udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry. A práve zdravé črevo je základom silnej imunity.

Každý dúšok tohto jedinečného elixíru je plný antioxidantov, vitamínu C a organických kyselín, ktoré priamo podporujú vitalitu telesných buniek a pomáhajú chrániť pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Altevita Liquid Probiotic Forest fruit je vytvorený s láskou a rešpektom k prírode. Kaskádová fermentácia, využívaná pri jeho výrobe, zabezpečuje maximálnu biologickú dostupnosť a efektivitu aktívnych látok. Nasaďte na prírodu a doprajte svojmu telu to najlepšie.

Prvok črevnej bariéry

Probiotické baktérie sú jedným z dôležitých prvkov črevnej bariéry, chránia nás pred prenikaním škodlivých toxínov z potravy do krvného obehu a metabolitov patogénnych mikroorganizmov, ktoré aktivujú imunitný systém.

Zníženie oxidačného stresu organizmu

Probiotické mikroorganizmy a nimi produkované postbiotiká vykazujú v organizme antioxidačné vlastnosti. Chránia tak bunky a tkanivá pred škodlivými účinkami voľných kyslíkových radikálov, ktoré sú spojené s výskytom mnohých civilizačných chorôb.

Zábrana výskytu črevných porúch

Profylaxia a probiotická suplementácia môže zabrániť výskytu mnohých črevných porúch, vrátane regulácie črevnej peristaltiky. Probiotiká sa používajú ako prevencia funkčných hnačiek, zápchy a plynatosti, ako aj porúch trávenia.

Posilnenie imunitného systému

Črevný mikrobióm hrá dôležitú úlohu pri formovaní reakcie imunitného systému. Moduluje vývoj imunitného systému, diferencuje jeho bunky a má schopnosť korigovať abnormality imunitného systému zvýšením potencie alebo zmiernením jeho nadmernej reakcie.

Skvelá chuť lesných plodov

Predstavte si produkt, kde sa prirodzená sladkosť lesných plodov snúbi s najnovšími poznatkami vedy o probiotikách. Toto miesto nie je výtvorom fantázie, ale realitou, ktorú môžete zažiť pri každom súste. Lesné plody, akými sú čučoriedky, jahody či divoká ruža, sú skutočným pokladom prírody. Okrem toho, že sú lahodné na chuti, sú bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré sú pre naše telo neoceniteľné.

 

5 presvedčivých odrážok s najväčšími výhodami produktu:


- Silná imunita: Obsahuje špeciálne vybrané probiotické kultúry, ktoré prirodzene zvyšujú odolnosť organizmu.
- Antioxidantový štít: Bohatý na antioxidanty z lesných plodov, chráni vaše bunky pred oxidačným stresom.
- Prírodné zloženie: 100% extrakt z fermentovaných bylinných rastlín a plodov bez syntetických prídavných látok.
- Vitamínová bomba: Vysoký obsah vitamínu C podporuje správne fungovanie imunitného systému.
- Výhody tekutej formy: Jednoduchá absorpcia a možnosť pridávať do obľúbených nápojov pre zvýšenie ich nutričnej hodnoty.

Zloženie :

Obsah aktívnych látok na 1 porciu 10ml*:

Extrakt z fermentovaných bylinných rastlín a plodov (100%) [vrátane: listov černice (13,9%), listov čiernych ríbezlí (13,9%), byliniek skalnice (13,9%), plodov divokej ruže (13,9%), plodov čiernych ríbezlí (13,9%), plody černice (13,9 %), listy lesnej jahody (8,3 %), bylina praslička roľná (8,3 %), súbor živých a aktívnych bakteriálnych kmeňov probiotík v tekutej forme (2×10^7 cfu/ml)].

Doplnok stravy je vyrábaný kaskádovou fermentáciou rastlinných komponentov so živými, aktívnymi kmeňmi probiotických baktérií vrátane: Lactobacillus rhamnosus GG, L. rhamnosus LR 04, L. rhamnosus LR 05, L. acidophilus LA 1, L. delbrueckii ssp. bulgaricus LB 2, L. casei 101/37, L. plantarum LP 02, L. plantarum LP 01, L. fermentum LF2, Bifidobacterium breve BL 10, B. breve Bbr 8, B. longum BL 03, B. animalis ssp. lactis Bi 1, Streptococcus thermophilus Z 57, S. thermophilus 9 Y.

* Referenčná výživová hodnota nie je stanovená.

Užívanie

Dospelí: 10-15 ml (2-3 čajové lyžičky alebo priložená odmerka) 3x denne, rozriediť v cca 100 ml vody alebo iného nápoja.

Deti od 3 rokov: 5 ml (1 čajová lyžička) 3x denne, zriedené v cca 50 ml vody alebo iného nápoja.

Doplnok stravy sa odporúča užívať 3x denne počas jedla. 

Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: