Novinka

Almawin Tekutý prací prostriedok SPORT and OUTDOOR 750 ml

Na športové a funkčné oblečenie. 

  • (3 ks) Skladom
Kategória: Prášky na pranie
Hmotnosť: 0.75 kg
 

Počet praní: 16.

Ekologicky vyperie všetky nečistoty. Účinne odstraňuje stopy potu. Pri praní zachováva funkčnosť membránových tkanín (ich priedušnosť a funkčnosť). Pri praní zachováva účinnosť a kvalitu moderných materiálov ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie, membránové tkaniny a pod.

Pracieho účinku a tým aj ochrany špeciálnych tkanín je dosiahnuté jedinečným zložením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukrové tenzidy (vyrobené zo zemiakov, kukurice a cukrovej trstiny a cukrovej repy), sulfáty z rastlinných olejov, zmes soľných kyselín a kyselinu citrónovú na zmäkčenie vody a zlepšenie pracieho efektu. Neobsahuje mydlo, ktoré by mohlo narušiť ochranné membrány a vlákna. Pre dezinfekciu a vôňu je pridaný BIO levanduľový éterický olej.

Teplota: 20 °C – 40 °C.

Bez mydla a enzýmov. Prírodný inhibítor zápachu. Dermatologicky testované.

Bez syntetických vôní, farbív a konzervačných látok.

Dávkovanie: podľa tvrdosti vody a miery zašpinenia bielizne

Mäkká voda: 40-60 ml

Stredne tvrdá voda: 50-70 ml

Tvrdá voda: 60-80 ml

1 uzáver = 30 ml

Ručné pranie: 1/2 uzáveru na 5 litrov vody. Vhodné pre všetky tvrdosti vody.

Tipy a triky pre dlhšiu životnosť funkčného oblečenia: Pred praním skontrolujte, či v zásobníkoch nezostali zvyšky klasického prášku, predovšetkým aviváž, ktorá najviac porušuje ochranné membrány. Najlepšie je zásobníky prepláchnuť čistou vodou. Perte pri maximálnej odporúčanej teplote, pranie bude účinnejšie. Neodporúčame použitie zmäkčovača vody. Na veľmi špinavé miesta naneste AlmaWin Sport+Outdoor v koncentrovanej podobe, nechajte vsiaknuť a potom vložte do bubna práčky. Nezabudnite pred praním zapnúť všetky klasické aj suché zipsy. Uchránite tak prané veci pred možným poškodením. Funkčné oblečenie nikdy príliš nežmýkajte a z práčky vytiahnite pred žmýkaním, zbytočne by mohlo dôjsť k porušeniu ochranných membrán. Najvhodnejšie je mokré veci rozvesiť a nechať voľne uschnúť.

Zloženie: > = 5% <15% neiónové povrchovo aktívne látky (cukrové tenzidy), aniónové povrchovo aktívne látky (sírany mastných alkoholov), <5% vôňa (levanduľový olej), linalool. Ďalšie zložky: voda, etanol, sodné soli kyseliny jantárovej a polyasparagovej, kyselina citrónová, ricinoleát zinočnatý, kyselina mliečna.

Môže spôsobiť alergické reakcie.

96% zložiek je prírodného pôvodu. Obsahuje linalool. HODNOTA PH: 5,5 - 8

Certifikát: ECOCERT, VEGAN

Fľaša vyrobená zo 100% recyklovaného plastu, recyklovateľná.

Štítok: Štítok je vyrobený z recyklovateľných materiálov a je vytlačený atramentmi bez obsahu minerálnych olejov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: